Tatvan`a çarşı açtı 10 bin kişi iş istedi
BİTLİS`in Tatvan İlçesi`nde, bölgenin ilk büyük alışveriş merkezi Adabağ Alışveriş Merkezi açıldı. 

Törende konuşan Adabağ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Dağdağan, alışveriş merkezinde 86 işsiz gencin istihdam edildiğini söyledi. Eleman alımı sırasında 10 bin kişinin başvuruda bulunduğunu belirten Dağdağan şunları kaydetti: "Adabağ A.Ş olarak bugüne kadar 5 bin kişiye iş imkanı sağladık. Bitlis`in 100`ün üzerinde büyük işadamı var. Tüm iş adamlarımızın bölgeye yatırım yapmasını istiyoruz. Çünkü sadece bu alışveriş merkezinde iş bulabilmek için 10 bin kişi başvuruda bulundu. Her işadamımız bölgeye 3 milyon dolarlık yatırım yapsa, bölgede 100 fabrika açılır. İşsiz insan da kalmaz. Herkes kendi çapında bu sürece katkı sağlamalı." Alışveriş merkezi 7 kattan oluşuyor ve toplam 5 bin metrekarelik alan üzerine kuruldu. Tatvan Kaymakamı Osman Hacıbektaşoğlu da kimsenin doğduğu yeri unutmaması, oraya sırtını dönmemesi gerektiğini ifade etti. Alışveriş merkezinde 86 kişinin iş bulmasının mutluluk verici olduğunu vurgulayan Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Peker ise bölgede huzur ve güvenin olması için, iş ve aş imkanlarının sağlanması gerektiğini belirtti.


24.01.2017

Paylaş
BİTLİS`in Tatvan İlçesi`nde, bölgenin ilk büyük alışveriş merkezi Adabağ Alışveriş Merkezi açıldı.

Törende konuşan Adabağ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Dağdağan, alışveriş merkezinde 86 işsiz gencin istihdam edildiğini söyledi. Eleman alımı sırasında 10 bin kişinin başvuruda bulunduğunu belirten Dağdağan şunları kaydetti: Adabağ A.Ş olarak bugüne kadar 5 bin kişiye iş imkanı sağladık. Bitlis`in 100`ün üzerinde büyük işadamı var. Tüm iş adamlarımızın bölgeye yatırım yapmasını istiyoruz. Çünkü sadece bu alışveriş merkezinde iş bulabilmek için 10 bin kişi başvuruda bulundu. Her işadamımız bölgeye 3 milyon dolarlık yatırım yapsa, bölgede 100 fabrika açılır. İşsiz insan da kalmaz. Herkes kendi çapında bu sürece katkı sağlamalı. Alışveriş merkezi 7 kattan oluşuyor ve toplam 5 bin metrekarelik alan üzerine kuruldu. Tatvan Kaymakamı Osman Hacıbektaşoğlu da kimsenin doğduğu yeri unutmaması, oraya sırtını dönmemesi gerektiğini ifade etti. Alışveriş merkezinde 86 kişinin iş bulmasının mutluluk verici olduğunu vurgulayan Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Peker ise bölgede huzur ve güvenin olması için, iş ve aş imkanlarının sağlanması gerektiğini belirtti.

BİTLİS`in Tatvan İlçesi`nde, bölgenin ilk büyük alışveriş merkezi Adabağ Alışveriş Merkezi açıldı.

Törende konuşan Adabağ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Dağdağan, alışveriş merkezinde 86 işsiz gencin istihdam edildiğini söyledi. Eleman alımı sırasında 10 bin kişinin başvuruda bulunduğunu belirten Dağdağan şunları kaydetti: Adabağ A.Ş olarak bugüne kadar 5 bin kişiye iş imkanı sağladık. Bitlis`in 100`ün üzerinde büyük işadamı var. Tüm iş adamlarımızın bölgeye yatırım yapmasını istiyoruz. Çünkü sadece bu alışveriş merkezinde iş bulabilmek için 10 bin kişi başvuruda bulundu. Her işadamımız bölgeye 3 milyon dolarlık yatırım yapsa, bölgede 100 fabrika açılır. İşsiz insan da kalmaz. Herkes kendi çapında bu sürece katkı sağlamalı. Alışveriş merkezi 7 kattan oluşuyor ve toplam 5 bin metrekarelik alan üzerine kuruldu. Tatvan Kaymakamı Osman Hacıbektaşoğlu da kimsenin doğduğu yeri unutmaması, oraya sırtını dönmemesi gerektiğini ifade etti. Alışveriş merkezinde 86 kişinin iş bulmasının mutluluk verici olduğunu vurgulayan Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Peker ise bölgede huzur ve güvenin olması için, iş ve aş imkanlarının sağlanması gerektiğini belirtti.Powered by Bilcom