Tarım ve Hayvancılık

Adabağ Naturel tarım ve Hayvancılık Ltd.Şti 2003 Tarihinde tarımsal faaliyetlerine başlamış bir şirkettir. Adabağ Naturel Tarım ve Hayvancılık 2003 Tarihinde Adabağ Köyü Tatvan / Bitlis’te başlattığı damızlık büyükbaş gebe düve hayvancılık işletmesi yatırımını 2008 yılında tamamlamış ve şu anda 750 sağmal hayvanı toplamda da 1500 baş sürü mevcuduna sahip bulunmaktadır. Ayrıca toplamda 5000 dekar arazide yem bitkisi üretimi yapmaktadır.

Adabağ Naturel Tarım ve Havyacılık Ltd.Şti 2006 yılında, günde 10 ton kesif yem kapasitesine sahip yem işleme ünitesini üretime geçirmiştir. BU TARİHTEN İTİBAREN DE KENDİ KESİF YEMİNİ KENDİ YAPMAKTADIR. Böylece yemlemeden kaynaklanan sağlık problemlerini bertaraf etmiştir.

Toplam kalite yönetimi anlayışını benimseyen, esneklik, kalite ve müşteri odaklılık ilkelerini kendisine amaç edinen Adabağ Naturel Tarım ve Hayvancılık ltd.şti . TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili çalışmalarına başlamıştır. 

Kalite Politikası 

Çalışanlarına, çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle ; taahütlerimiz çerçevesinde müşteri beklentilerini tümüyle karşılamayı hedefleyen şirketimizin kalite politikası ; 
Öncelikle bölgemizde sonra da ülkemizde damızlık süt sığırı yetiştiriciliği alanında üstün performanslı ırk ve kaliteli fenni yem kullanımını yaygınlaştırarak, hayvancılığın kalitesini yükseltmek ve sürekliliğini sağlamaktır. Kuruluşumuz, kalite yönetim sistemi şartlarına uygun olarak sistemin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini sağlayacaktır. Yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımızın bilinçli katılımı ile sürekli gelişmemize herkesin katılımını sağlayacaktır. 

Adabağ Naturel Tarım ve Hayvancılık ltd.şti , tüm faaliyet alanlarında modern teknolojinin ve bilimsel yöntemlerin kullanıldığı, çevreye duyarlılığını ön planda tutan, çalıştığı konularda eğitime önem veren, standartlara ve yasal mevzuatlara uyumun ön planda tutulduğu, bir yönetim anlayışı ile hareket eder.

Sloganımız : Sürekli Sağlıklı, Sürekli Kaliteli, Sürekli Verimli.

Misyonumuz: Modern tarım tekniklerini kullanarak, sağlıklı ürünleri, verimli bir şekilde üreten, karlı bir isletme olmaktır.
Vizyonumuz: 2013 Yılında ülkemizde büyükbaş hayvancılık konusunda en kaliteli düvenin satıldığı, modern bir işletme olmaktır.